Vánoce – svátky klidu…

Ne tak u nás ve firmě. Zaměstnavatel nás na večírku minulý týden ve čtvrtek překvapil novinou, že do konce roku máme komplet vyklidit kanceláře (a sklady), že se budou kanceláře přestavovat a my se sestěhujeme na menší plochu. Pro někoho, kdo si vyklidí čtyři šuplíky a odnese si notebook, je to brnkačka. Ovšem pro IT oddělení je to katastrofa překonávající výbuch Vesuvu. Za dobu existence firmy se neustále hromadí různý hardware, kabely, manuály, media…protože CO KDYBY TO JEDNOU BYLO POTŘEBA. Při minulých stěhováních se nám podařilo objem likvidovaných věcí docela minimalizovat…jenže tentokrát už není místo na sentiment…a taky není místo, kam to dát. Takže jsme se svorně vrhli do třídění a hromadění bordelu.

  

Při pohledu na objem likvidovaného materiálu přestávám doufat, že se nám to podaří. A to je ještě nutné zabalit si nějak odolně svoje věci (displeje, docking station, stolní PC atd.), aby neutrpěly, zatímco kolem nich budou víc jak měsíc tancovat dělníci. Mimochodem jsem si se zděšením vyslechl, že je dost možné, že dostaneme menší stoly 😦 Jak já tam ty tři LCD (jeden 24″ a dva 22″) + notebook + stolní PC narvu? A taky potřebuju 8 zásuvek 220V a tři LAN…pochybuju, že to tam bude. No, takže to jsou ty Vánoce – svátky klidu…

  

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Počítače a Internet, Ze života. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s